Latest matches played
Guidizzolo
Segno
13 - 6
Sun 17 March
FINAL
Arcene
Castel Goffredo
Segno
13 - 12
Sun 17 March
3° MATCH DAY
Castellaro
Castel Goffredo
Noarna
13 - 10
Sun 17 March
FINAL
Settime
Cavalcaselle
Cavalcaselle
1 - 2
Sun 17 March
3° MATCH DAY
Arbizzano
Guidizzolo
Aldeno
12 - 13
Sun 17 March
FINAL
Guidizzolo
Castel Goffredo
Segno
13 - 3
Sun 17 March
2° MATCH DAY
Negarine
Guidizzolo
Cavrianese
10 - 13
Sun 17 March
3° MATCH DAY
Aldeno
Monzambano
Segno
13 - 2
Sun 17 March
FINAL
Casa Paletti
Guidizzolo
Settime
3 - 13
Sun 17 March
3° MATCH DAY
Fumane
Castel Goffredo
Settime
13 - 11
Sun 17 March
SEMI-FINAL
Valpo
Guidizzolo
Arcene
13 - 6
Sun 17 March
SEMI-FINAL
Mazzurega
Monzambano
Valpo
0 - 13
Sun 17 March
SEMI-FINAL
Casa Paletti
Castel Goffredo
Castellaro
13 - 6
Sun 17 March
1° MATCH DAY
Negarine
Guidizzolo
Segno
13 - 2
Sun 17 March
SEMI-FINAL
Rilate
Castel Goffredo
Noarna
13 - 5
Sun 17 March
SEMI-FINAL
Medole
Monzambano
Segno
13 - 4
Sun 17 March
SEMI-FINAL
Grassobbio
Guidizzolo
Cavrianese
13 - 1
Sat 16 March
2° MATCH DAY
Settime
Monzambano
Grassobbio
7 - 13
Sat 16 March
3° MATCH DAY
Casa Paletti
Castel Goffredo
Mazzurega
2 - 13
Sat 16 March
3° MATCH DAY
Segno
Guidizzolo
Medole
5 - 13
Sat 16 March
3° MATCH DAY
Settime
Monzambano
Segno
13 - 3
Sat 16 March
3° MATCH DAY
Valpo
Castel Goffredo
Arcene
13 - 12
Sat 16 March
3° MATCH DAY
Rilate
Settimo
Settimo
2 - 0
Sat 16 March
3° MATCH DAY
Valgatara
Bardolino
Bardolino
0 - 2
Sat 16 March
3° MATCH DAY
Palazzolo
Mazzurega
Mazzurega 2
0 - 2
Sat 16 March
3° MATCH DAY
San Pietro 2001
Guidizzolo
Fumane
8 - 13
Sat 16 March
2° MATCH DAY
Aldeno
Monzambano
Valpo
12 - 13
Sat 16 March
1° MATCH DAY
Noarna
Castel Goffredo
Segno
13 - 5
Sat 16 March
2° MATCH DAY
Bacchereto
Guidizzolo
Settime
13 - 5
Sat 16 March
2° MATCH DAY
C.S. Firenze
Monzambano
Casa Paletti
13 - 1
Sat 16 March
2° MATCH DAY
Roma
Castel Goffredo
Rilate
13 - 0
Sat 16 March
2° MATCH DAY
Roma
Guidizzolo
Settime
0 - 13
Sat 16 March
1° MATCH DAY
Aldeno
Monzambano
Segno
13 - 1
Sat 16 March
2° MATCH DAY
Bacchereto
Castel Goffredo
Mazzurega
13 - 7
Sat 16 March
1° MATCH DAY
Bacchereto
Guidizzolo
Medole
13 - 1
Sat 16 March
1° MATCH DAY
C.S. Firenze
Monzambano
Grassobbio
13 - 0
Sat 16 March
1° MATCH DAY
Roma
Castel Goffredo
Arcene
13 - 1
Sat 16 March
1° MATCH DAY
Roma
Guidizzolo
Cavrianese
10 - 13
Sat 16 March
1° MATCH DAY
Fumane
Monzambano
Valpo
13 - 11
Sat 16 March
1° MATCH DAY
Bacchereto
Settimo
Settimo
2 - 0
Sun 10 March
2° MATCH DAY
Mazzurega 1
Santa Giusta
Eleonora
lost by default for
BACCHERETO
Sun 10 March
13° MATCH DAY
Bacchereto
Palermo
Easy Play
7 - 13
Sat 09 March
13° MATCH DAY
Frecce Azzurre
Palermo
C.S. Firenze
13 - 4
Sat 09 March
13° MATCH DAY
Frecce Azzurre
Palermo
C.S. Firenze
13 - 7
Sat 09 March
13° MATCH DAY
Easy Play
Palermo
Frecce Azzurre
6 - 13
Sat 09 March
13° MATCH DAY
C.S. Firenze
Castelnuovo del Garda
Castelnuovo
0 - 2
Sat 09 March
2° MATCH DAY
Palazzolo
Bardolino
Bardolino
0 - 2
Sat 09 March
2° MATCH DAY
Arbizzano
Valgatara
Valgatara
0 - 2
Sat 09 March
2° MATCH DAY
Mazzurega 2
San Pietro in Cariano
San Pietro 2001
2 - 0
Sat 09 March
2° MATCH DAY
Cavaion Pachera
Palermo
Easy Play
1 - 13
Sat 09 March
13° MATCH DAY
C.S. Firenze
Next matches
Sorbolo Mezzani
Aeden Santa Giusta
9:00 AM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Grassobbio
Sorbolo Mezzani
C.S. Firenze
10:30 AM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
San Marino
Sorbolo Mezzani
Ubisport Ciserano
12:00 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
C.S. Firenze
Sorbolo Mezzani
Castellaro
1:30 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Eleonora
Torre de' Roveri
Torre de' Roveri
2:30 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Malpaga
Nigoline
Nigoline
2:30 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Gussaghese
Roncola
Roncola
2:30 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Grassobbio
Bonate Sotto
Bonate Sotto
2:30 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Dossena
Arbizzano
Arbizzano
3:00 PM
Sat 23 March
4° MATCH DAY
Palazzolo
San Pietro in Cariano
San Pietro 2001
3:00 PM
Sat 23 March
4° MATCH DAY
Settimo
Valgatara
Valgatara
3:00 PM
Sat 23 March
4° MATCH DAY
Castelnuovo
Negarine
Negarine
3:00 PM
Sat 23 March
4° MATCH DAY
Mazzurega 2
Segno
Segno
3:00 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Rallo
Cinaglio
Cinaglio
3:00 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Tuenno
Sorbolo Mezzani
Aeden Santa Giusta
3:00 PM
Sat 23 March
2° MATCH DAY
Ubisport Ciserano
Bonate Sopra
Bonatese
3:30 PM
Sat 23 March
1° MATCH DAY
Pontirolo
Sorbolo Mezzani
C.S. Firenze
4:30 PM
Sat 23 March
2° MATCH DAY
Castellaro
Sorbolo Mezzani
Grassobbio
6:00 PM
Sat 23 March
2° MATCH DAY
C.S. Firenze
Sorbolo Mezzani
San Marino
7:30 PM
Sat 23 March
2° MATCH DAY
Eleonora
Sorbolo Mezzani
Aeden Santa Giusta
10:00 AM
Sun 24 March
3° MATCH DAY
C.S. Firenze
Sorbolo Mezzani
C.S. Firenze
11:30 AM
Sun 24 March
3° MATCH DAY
Eleonora
Sorbolo Mezzani
Ubisport Ciserano
2:00 PM
Sun 24 March
3° MATCH DAY
Grassobbio
Cavaion Veronese (P)
Cavaion Pachera
3:00 PM
Sun 24 March
4° MATCH DAY
Cavalcaselle
Mazzurega
Mazzurega 1
3:00 PM
Sun 24 March
4° MATCH DAY
Bardolino
Palazzolo
Palazzolo
3:00 PM
Sun 24 March
1° MATCH DAY
Valle San Felice
Cereta
Cereta
3:00 PM
Sun 24 March
1° MATCH DAY
Castelli Calepio
Bardolino
Bardolino
3:00 PM
Sun 24 March
1° MATCH DAY
Fumane
Dossena
Dossena
3:00 PM
Sun 24 March
1° MATCH DAY
Faedo
Sorbolo Mezzani
Castellaro
3:30 PM
Sun 24 March
3° MATCH DAY
San Marino
Roncola
Roncola
2:30 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Bonate Sotto
Gussago
Gussaghese
2:30 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Grassobbio
Nigoline
Nigoline
2:30 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Pontirolo
Malpaga
Malpaga
2:30 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Bonatese
Dossena
Dossena
2:30 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Torre de' Roveri
Cavalcaselle
Cavalcaselle
3:00 PM
Sat 30 March
5° MATCH DAY
Mazzurega 2
Bardolino
Bardolino
3:00 PM
Sat 30 March
5° MATCH DAY
Valgatara
Cavaion Veronese (P)
Cavaion Pachera
3:00 PM
Sat 30 March
5° MATCH DAY
Arbizzano
Castelnuovo del Garda
Castelnuovo
3:00 PM
Sat 30 March
5° MATCH DAY
San Pietro 2001
Mazzurega
Mazzurega 1
3:00 PM
Sat 30 March
5° MATCH DAY
Palazzolo
Negarine
Negarine
3:00 PM
Sat 30 March
5° MATCH DAY
Settimo
Tassullo
Rallo
3:00 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Valle San Felice
Castelli Calepio
Castelli Calepio
3:00 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Segno
Fumane
Fumane
3:00 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Cereta
Faedo
Faedo
3:00 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Bardolino
Cinaglio
Cinaglio
3:00 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Dossena
Palazzolo
Palazzolo
3:00 PM
Sat 30 March
2° MATCH DAY
Tuenno
Castellero
Tigliolese
3:30 PM
Sat 30 March
1° MATCH DAY
Segno
Aldeno
Aldeno
3:30 PM
Sat 30 March
1° MATCH DAY
Cavrianese
San Paolo d'Argon
San Paolo d'Argon
3:30 PM
Sat 30 March
1° MATCH DAY
Faedo
Castell'Alfero
Castell'Alfero
3:30 PM
Sat 30 March
1° MATCH DAY
Ubisport Ciserano